xOWSLA

Members
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About xOWSLA

 • Rank
  Roadkill
 1. Bunlar ne zaman bir son bulacak?
 2. Please...
 3. Şarjör değiştiremedim. Bir serverda hiçbir şekilde şarjör değiştiremedim. Herşeyi denedim. Silahı atmayı, mermiyi atmayı, silahın yerini değiştirmeyi, başka bi silah almayı. Hepsini denedim. Tabancayla bile değiştirilmedi. İlgilenirseniz sevinirim.
 4. I cannot reload in one server. I tried everything. Dropped the gun, ammo, tried to switch gun. Tried to take a different gun. Even with a pistol. Fix it please.
 5. Merhaba, 5 ila 10 dakika arasında AFK kalanlar için bir kick çözümü olabilir.
 6. Hello, There should be a kick solution for afk people. Kick time should be between 5-10 minutes or something. Thanks.
 7. Bir bina düşün, adamın her kalktığında camdan bakarak kafasını gösterdiğini düşün. Benim bu binaya uzaktan görüşüm olduğunu düşün. Adamı her kafadan aldığımda yere düşüyor ve düştüğü için daha vurulamıyor. Adamı bu şekilde yaklaşık 10 defa indirdim. Bu önerimin sebebi buydu. Genede düşüncen için teşekkürler.
 8. Herkese Merhaba, Bildiğiniz üzere, üzerinde ek parçalar olan (dürbün, susturucu vs.) bir silahı yere attığımızda bu parçaları geri alabilmek için silahı tekrar elimize aldıktan sonra çıkarabiliyoruz. Bence bu zaman kaybı. Yerde olan bir silahın üzerinde parça var mı yok mu onuda bilemiyoruz çünkü herhangi bir yerinde belirtilmiyor. Çözümüm ise, yere bir silah atıldığında üzerinde olan ek parçalar da silahtan ayrı bir şekilde yere düşürülebilir. Ya da eğer silahın üzerinde ek parça varsa bu, silah adının yanında ve ya başka bir yerde belirtilebilir. Teşekkürler.
 9. Hello All, You know, if you drop a gun with attachments, you can't get the attachments unless you pick it up again and deattaching them. I think it's losing time. And you don't even know if there is an attachment on the gun because it's not shown. My suggestion is, if you drop a gun, attachments on it can be dropped on the ground too (separatedly). Or we can see the attachments on the gun even if we dont have it. It can be shown next to guns name... Thank You.
 10. Merhabalar, Knocked out olmanın bir sınırı olmalı diye düşünüyorum. Birini aynı bina içinden 10 kereden daha fazla olucak şekilde her seferinde kafasından vurarak yere indirdim. Arkadaşı üst üste kaldırmaya devam etti. Bunun adil olmadığını düşünüyorum. Teşekkürler.
 11. Hello All, For me, knocking someone out has to have some limits. I've knocked out someone about 10 times or more, in the same building with shooting his head. His friend keeps reviving him over and over again. And I'm still able to knock him out again. Thanks.
 12. Hello, Sometimes you can't enter a door it feels like laggy, it pushes you back. Thanks.
 13. Merhaba, Bazen, kapılardan girmeye çalışırken geriye atma oluyor ve lag oluyormuş gibi kapıdan içeri girilemiyor. Sorunla ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler.
 14. Well, when somebody is knocked out, and you hit him 2 times with kar98 and he still alive? It's not realistic