Jump to content

PUBG_Sly

Developer
 • Content count

  974
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

PUBG_Sly last won the day on November 15 2017

PUBG_Sly had the most liked content!

Community Reputation

681 Excellent

About PUBG_Sly

 • Rank
  Assistant Community Manager
 1. Etkinlik modu burada!

  Oyuncular, PUBG'ye gelen yeni bir sistemi duyurmaktan heyecan duyuyoruz - Etkinlik Modu. Etkinlik Modunu, yeni şeyler denemek ve farklı oyun parametrelerini denemek üzere düzenli olarak değişen bir Özel Oyun olarak düşünebilirsiniz. Etkinlik Modunu kullanarak, oyuncular halka açık maçlarda bulunmayan Battle Royale deneyimlerini yaşayabilecekler. Ancak, Etkinlik Modu yeni içerik özelliği içerdiğinden, sadece önceden belirlenmiş bir Özel Oyun'dan çok daha fazlası olacak şekilde tasarlanmıştır, bunların çoğu sadece sınırlı bir süre için oyunda kullanılabilir. Etkinlik Modunun ilk iterasyonu çok basit bir sistem olacak, çünkü sistem sadece son zamanlarda bir araya getirildi ve önce temelleri test etmeliyiz. Bu hafta bir takımda 8 oyuncuyla oynayabileceksiniz ve tüfek düşme oranı ikiye katlanacaktır. Normal maçlardan büyük bir değişiklik olmadığını biliyoruz, ancak yukarıda belirtildiği gibi, bu sadece bir başlangıç. Etkinlik Modunun geleceği heyecan verici şeyler taşıyor! İlk yinelemenin etkili eşleştirmeyi sağlamak için yalnızca Erangel'de TPP olacağını unutmayın. PUBG'nin bir kopyasına sahip olan herkes Etkinlik Modundan yararlanabilir. Etkinlik Modunda oynamak için, lütfen ana menünün sol altındaki ilgili kullanıcı arayüzünü kullanın. Etkinlik Modu seviyesiz olacak ancak her maçın sonunda BP alacaksınız. Son olarak, bir sonraki iterasyonumuza dahil edilecek özelliklerden birini göstermek istiyoruz. Mevcut test yapısının istikrarlı bir durumda olduğunu görünce, canlı sunucuya taşımayı planlıyoruz. Daha sonra detaylı program hakkında size bilgi vereceğiz. Bu yeni sistemi beğeneceğinizi umuyoruz! Teşekkür ederiz.
 2. Yükleme Ekranında Crash Veriyor

  Bu adımları deneyebilirsiniz ama sisteminiz zaten gereksinimlerin altında olduğu için sorunlarla karşılaşmanız normal.
 3. Yükleme Ekranında Crash Veriyor

  Ekran kartınız malesef minimum gereksinimlerin altında. Bu yüzden bilgisayarınız sorunlar ile karşılaşıyor.
 4. Sadece PUBG'de PC reset atıyor

  Bir sürü olaydan kaynaklanabilir. 1- RAM kullanımı max olması, bilgisayarın çökmesine ve yeniden başlatılmasına neden olabilir. 2-RAM çubuklarından biri arızalı olabilir, bir hafıza testi yapabilir ve her şeyin yolunda olup olmadığını görebilir. 3-Kötü soğutma, kötü pc bakımı (PC, yararsız program ve servislerle dolu) Masaüstü, ağır veriyle dolu, cpu üzerinde aşırı hızaşırtma. 4-Aşırı overclock olabilir. Çipler zamanla bozulabilir ve ayarlanan frekansta sabit kalmak için daha fazla voltaj gerektirmeye başlayabilir. Bu, sıcaklıklar iyi olsa bile yük altında istikrarsızlığa neden olabilir.
 5. Tüm gerekli bilgileri verir misiniz lütfen
 6. pubg crash reporter hatası

  Buradaki 8, 9 ve 10. adımları deneyin.
 7. pubg

 8. Mimamar Haritası Gecikme Sorunu

  Anladım, o zaman evet hard diskin RPM'inden olabilir sorun. Eğer varsa SSD'ye yükleyip deneyin.
 9. Mimamar Haritası Gecikme Sorunu

  Bilgisayarınız minimum gereksinimleri karşılamıyor. Yine de buradaki adımları deneyebilirsiniz.
 10. Merhaba oyuncular! Geçen haftanın sorunlu geçtiğini biliyoruz. Hafta sonu sorunlar oldu ve giriş sunucularımız bugün çöktü. Deneyiminizi olumsuz yönde etkileyen önemli sorunları çözmek için daha hızlı hareket etmeye çalışıyoruz, ancak bazen hızlı hareket ettiğinizde, bazı şeyleri kırıyorsunuz. Bu bir mazeret değil, geçen hafta neden bir türbülans olduğunu açıklamak için bir girişim. Ancak bazı harika sonuçlar da gördük. Son güncellememizde, PUBG, eşleştirme havuzunu oyuncuların pingine göre ayıran bir özellik ekledik ve benzer pinglerle oynayan oyuncular aynı maçlarda oynadılar. Bu ilavelerin sonuçları olumluydu. Bazı sunucular, ağ güncellemelerinde, güncelleme öncesi rakamlarla karşılaştırıldığında, daha istikrarlı ve keyifli bir ağ ortamına olanak sağlayan %30'dan fazla düşüş gösterdi. Ancak, bu bizim işimizin bittiği anlamına gelmez. Ekibimiz daha fazla iyileştirme çalışmaları için çabalarını sürdürmektedir. Ping tabanlı eşleştirmeye rağmen, bazı bölgelerin hala olabildiğince eğlenceli olmayan bir oyun ortamı yaşadığını gördük. Oyuncuların bu bölgelerde yaşadığı sorunları hafifletmek için kullanabileceğimiz çeşitli tedbirler arıyoruz. Paylaşmak için daha fazla sonuç olduğunda bunu size bildireceğiz. Lütfen, bir şeyi bozduğumuz zaman, bunun umrumuzda olmadığını düşünmeyiniz. Bunun nedeni, hızlı hareket edebilmek için yeterince dikkatli olduğumuzdan ve deneyiminizi iyileştirmeye yönelik riskler aldığımızdan dolayıdır. Bize verdiğiniz sabır ve anlayış için çok teşekkür ederiz. Teşekkür ederiz.
 11. Oyun Açılmıyor

  Buradaki son iki adımı deneyebilir misiniz?
×