Jump to content

Twitch.tv/WujekHejter

Member
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Twitch.tv/WujekHejter

 • Rank
  Roadkill
 • Birthday 03/02/1988

Recent Profile Visitors

528 profile views
 1. Twitch.tv/WujekHejter

  Off Topic

  Które z tych Filmów wyglądają lepiej twoim zdaniem?1. https://www.twitch.tv/videos/2057862562. https://www.twitch.tv/videos/2057864523. https://www.twitch.tv/videos/205786561Pytam, bo SuperFast używa do 15%+- procesora, a veryFast do 25%+- PC-> https://pastebin.com/2wCpWy39
 2. Twitch.tv/WujekHejter

  Dwie Mapy obrażeń.

  Dwie mapy obrażeń. 1. Mapa, która pokazuje po śmierci obrażenia, jakie otrzymaliśmy od przeciwnika w jaką część ciała. Ilość wystrzelonych pocisków, trafionych i chybionych. 2. Mapa obrażeń, jakie zadaliśmy przeciwnikowi w jaką część ciała, ile obrażeń, ilość wystrzelonych pocisków, trafionych i chybionych.
 3. Twitch.tv/WujekHejter

  BattlEye blokuje program do odszumiania mikrofonu

  Wylacz firewall. Wyłącz antywirusa. Ewentualnie dodaj regułe - zezwalaj na dostęp reaper.exe w programach firewall i antywirusie.
 4. Ja przy swojej konfiguracji zauważyłem, że wygładzanie krawędzi daje dużą przewagę na daleko. Reszta może być na bardzo niskie. Potestuj, jak ci wygodnie się gra z jakimi ustawieniami.
 5. Twitch.tv/WujekHejter

  Cos mi blokuje gre

  1. Skasuj ReShade. 2. Wylacz firewall. 3. Sprawdz czy to ci pomoze.
 6. Tak. Sprawdź proszę i daj znać. Na 1000000% będziesz miał, jak wyjdzie nowa aktualizacja.
 7. Spróbuj może te ustawienia, co podałem u siebie na stronie. http://wujekhejter.pro/moje-ustawienia-playerunknowns-battlegrounds-obs-settings-nvidia-control-panel-korektor/ Jeśli zauważysz spadek fps, to zmniejsz. Moim zdaniem nie potrzebujesz ULTRA, bo to nie poprawi znacznie twojej przewagi w grze. Ja znalazłem dla siebie odpowiednie, które ci podesłałem wyżej w linku. Znajdź swoje ustawienia, przy jakich czujesz się dobrze.
 8. Nie będziesz miał lagów i moim zdaniem 60 jest wystarczające do płynnej gry. Poczekaj na informacje o otworzeniu serwera testowego. Tam sprawdź swoje fps. Developerzy się postarali i zrobili niezłą optymalizację.
 9. Twitch.tv/WujekHejter

  problem z gra

  KROK 1. https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/ KROK 2. https://pl.malwarebytes.com/ KROK 3. https://www.hitmanpro.com/
 10. Twitch.tv/WujekHejter

  Reklamy w lobby

  Masz napisane na zrzucie VIDSquare KROK 1. Odinstaluj "VidSquare" i "GTFRYDERWOOD Updater version 1.2.0.4" - Jeśli masz problem z odinstalowaniem, to polecam program https://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html KROK 2. https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/ KROK 3. https://pl.malwarebytes.com/ KROK 4. https://www.hitmanpro.com/ KROK 5 : Zresetuj przeglądarkę do ustawień domyślnych
 11. 1. Możliwość zmiany wielkości czcionki. (Rozpocznij interakcję, pod bronią SERIA 30/60 https://i.imgur.com/EUrtBlj.jpg oraz innych ) 2. Znaczniki są mało wyraziste na dużej mapie. Proponuje przy obecnych dodać ramkę czarną, żeby nie zlewały się z mapą. 3. Górna linijka (Dwa różne obrazki na przykładzie kierunku SE) a). SE - 140 https://i.imgur.com/C5wPPXW.jpg Przy przykładzie "a” SE jest zakryte liczbą „140". b). SE - 150 https://i.imgur.com/7sbqWxA.jpg Przy „150” jest już trochę widoczna. Nie jest to problem, ale można to umilić graczom i w momencie najeżdżania na kierunek, przykład SE 140 niech SE (inne tez) pojawia się na (CHWILĘ) u góry lub na dole z kolorem (przykład czerwony). Tak, aby było widoczniejsze. Ja bym do tego dodał kolor dla poszczególnych kierunków, aby każdy mógł sobie sam ustawić. 4. Niech lider gruby ( ten, co zaprasza) ma możliwość przypisania do każdego numer 1,2,3 lub 4 albo koloru. Mało przydatne dla random składów, ale dla zespołów, które grają tylko swoją czwórką. Myślę, że bardzo przydatna opcja. Pograłem wczoraj z chłopakami i po pewnym czasie zaczęło mi przeszkadzać losowość numerów. 5. Oddajcie nam jasność z poprzedniej wersji! KAPPA ^ ^ (Moje okulary ochronne przed niebieskim światłem RAZERA przyciemniają obraz :( ). Gra jest piękna <3 6. Możliwość zmiany pozycji zespołu. Był z lewej na górze, jest na dole. Dodajcie to do ustawień i niech każdy wybierze pozycje na ekranie, gdzie ma się pojawiać zespół. 7. CZEPIAM SIĘ, BO NIE MA BLEDÓW (Nie znalazłem, dużo )
 12. Twitch.tv/WujekHejter

  Strefa

  1. Strefa zadaje obrażenia dopiero po wejściu „3 metrów” w strefę? Ktoś wczoraj nie miał obrażeń od strefy przy brzegu. Musiał wejść trochę dalej w strefę. 2. W inwertory granat ma błąd graficzny widać "białe pole, ramkę z lewej strony od granata" Nie mam sił na szukanie w archiwum lajwa tych sytuacji. Przepraszam <3 3. Rzucasz granat dymny, ktoś cię trafi, upadasz i nie widać dymu. Sytuacja miała miejsce przy zrzucie.
 13. Twitch.tv/WujekHejter

  Duży problem

  Dysk ssd + ram + karta graficzna.
 14. Twitch.tv/WujekHejter

  Zahaczenie

  https://clips.twitch.tv/AmusedAuspiciousKalePRChase
 15. Twitch.tv/WujekHejter

  Nowy UPTADE sugestie.

  1. Wiem, że da się od boku wejść z węższej strony, ale to, co powiedziałem, to takie uzupełnienie. https://clips.twitch.tv/VivaciousPunchyStorkLitty 2. https://clips.twitch.tv/SeductiveHorribleBatNomNom https://clips.twitch.tv/AgileClearAntTheThing https://clips.twitch.tv/DeadPlumpStorkPermaSmug Możliwość blokowania, zatrzymania, zapamiętania? Celownika x8 x15 w danej pozycji przed zmianą broni np (wciskając kulko), abyśmy nie musieli ciągle scrolowac po zmianie broni. Zwróciłem uwagę, że dla mnie x8 jest dobra, jak jest maksymalnie oddalona, bo więcej widzę. Po prostu umożliwić graczom wyboru. Czy che zablokować na danym poziomie, czy też nie. Jak zbiore wiecej info ,to dam znac.
×