Jump to content

Twitch.tv/WujekHejter

Member
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Twitch.tv/WujekHejter

 • Rank
  Roadkill
 • Birthday 03/02/1988

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. How much hours have you spend in PUBG?

 2. Off Topic

  Które z tych Filmów wyglądają lepiej twoim zdaniem?1. https://www.twitch.tv/videos/2057862562. https://www.twitch.tv/videos/2057864523. https://www.twitch.tv/videos/205786561Pytam, bo SuperFast używa do 15%+- procesora, a veryFast do 25%+- PC-> https://pastebin.com/2wCpWy39
 3. Dwie Mapy obrażeń.

  Dwie mapy obrażeń. 1. Mapa, która pokazuje po śmierci obrażenia, jakie otrzymaliśmy od przeciwnika w jaką część ciała. Ilość wystrzelonych pocisków, trafionych i chybionych. 2. Mapa obrażeń, jakie zadaliśmy przeciwnikowi w jaką część ciała, ile obrażeń, ilość wystrzelonych pocisków, trafionych i chybionych.
 4. BattlEye blokuje program do odszumiania mikrofonu

  Wylacz firewall. Wyłącz antywirusa. Ewentualnie dodaj regułe - zezwalaj na dostęp reaper.exe w programach firewall i antywirusie.
 5. Ja przy swojej konfiguracji zauważyłem, że wygładzanie krawędzi daje dużą przewagę na daleko. Reszta może być na bardzo niskie. Potestuj, jak ci wygodnie się gra z jakimi ustawieniami.
 6. Cos mi blokuje gre

  1. Skasuj ReShade. 2. Wylacz firewall. 3. Sprawdz czy to ci pomoze.
 7. Tak. Sprawdź proszę i daj znać. Na 1000000% będziesz miał, jak wyjdzie nowa aktualizacja.
 8. Spróbuj może te ustawienia, co podałem u siebie na stronie. http://wujekhejter.pro/moje-ustawienia-playerunknowns-battlegrounds-obs-settings-nvidia-control-panel-korektor/ Jeśli zauważysz spadek fps, to zmniejsz. Moim zdaniem nie potrzebujesz ULTRA, bo to nie poprawi znacznie twojej przewagi w grze. Ja znalazłem dla siebie odpowiednie, które ci podesłałem wyżej w linku. Znajdź swoje ustawienia, przy jakich czujesz się dobrze.
 9. Nie będziesz miał lagów i moim zdaniem 60 jest wystarczające do płynnej gry. Poczekaj na informacje o otworzeniu serwera testowego. Tam sprawdź swoje fps. Developerzy się postarali i zrobili niezłą optymalizację.
 10. problem z gra

  KROK 1. https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/ KROK 2. https://pl.malwarebytes.com/ KROK 3. https://www.hitmanpro.com/
 11. Reklamy w lobby

  Masz napisane na zrzucie VIDSquare KROK 1. Odinstaluj "VidSquare" i "GTFRYDERWOOD Updater version 1.2.0.4" - Jeśli masz problem z odinstalowaniem, to polecam program https://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html KROK 2. https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/ KROK 3. https://pl.malwarebytes.com/ KROK 4. https://www.hitmanpro.com/ KROK 5 : Zresetuj przeglądarkę do ustawień domyślnych
 12. 1. Możliwość zmiany wielkości czcionki. (Rozpocznij interakcję, pod bronią SERIA 30/60 https://i.imgur.com/EUrtBlj.jpg oraz innych ) 2. Znaczniki są mało wyraziste na dużej mapie. Proponuje przy obecnych dodać ramkę czarną, żeby nie zlewały się z mapą. 3. Górna linijka (Dwa różne obrazki na przykładzie kierunku SE) a). SE - 140 https://i.imgur.com/C5wPPXW.jpg Przy przykładzie "a” SE jest zakryte liczbą „140". b). SE - 150 https://i.imgur.com/7sbqWxA.jpg Przy „150” jest już trochę widoczna. Nie jest to problem, ale można to umilić graczom i w momencie najeżdżania na kierunek, przykład SE 140 niech SE (inne tez) pojawia się na (CHWILĘ) u góry lub na dole z kolorem (przykład czerwony). Tak, aby było widoczniejsze. Ja bym do tego dodał kolor dla poszczególnych kierunków, aby każdy mógł sobie sam ustawić. 4. Niech lider gruby ( ten, co zaprasza) ma możliwość przypisania do każdego numer 1,2,3 lub 4 albo koloru. Mało przydatne dla random składów, ale dla zespołów, które grają tylko swoją czwórką. Myślę, że bardzo przydatna opcja. Pograłem wczoraj z chłopakami i po pewnym czasie zaczęło mi przeszkadzać losowość numerów. 5. Oddajcie nam jasność z poprzedniej wersji! KAPPA ^ ^ (Moje okulary ochronne przed niebieskim światłem RAZERA przyciemniają obraz :( ). Gra jest piękna <3 6. Możliwość zmiany pozycji zespołu. Był z lewej na górze, jest na dole. Dodajcie to do ustawień i niech każdy wybierze pozycje na ekranie, gdzie ma się pojawiać zespół. 7. CZEPIAM SIĘ, BO NIE MA BLEDÓW (Nie znalazłem, dużo )
 13. Strefa

  1. Strefa zadaje obrażenia dopiero po wejściu „3 metrów” w strefę? Ktoś wczoraj nie miał obrażeń od strefy przy brzegu. Musiał wejść trochę dalej w strefę. 2. W inwertory granat ma błąd graficzny widać "białe pole, ramkę z lewej strony od granata" Nie mam sił na szukanie w archiwum lajwa tych sytuacji. Przepraszam <3 3. Rzucasz granat dymny, ktoś cię trafi, upadasz i nie widać dymu. Sytuacja miała miejsce przy zrzucie.
 14. Duży problem

  Dysk ssd + ram + karta graficzna.
 15. Zahaczenie

  https://clips.twitch.tv/AmusedAuspiciousKalePRChase
×