Jump to content

farcih

Member
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About farcih

 • Rank
  Roadkill
 • Birthday 09/30/1998

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. - Bence Ump Silahından Brust Modu Kaldırılmalı. - Bence Hava Türleri Oyuna Girmeden Seçilmeli. Dahada Önerim Oldukça Ekleyeceğim.
 2. Zaten Bilgilendirme Amaçlı Yazdım Çoğu İnsan Böyle Sorunları Geri Dönüş Sağlamıyor Bende Sizin Bilginiz Olsun Belki Büyük Bir Sorun Vardır Diye Yardım Amaçlı . Saygılarımla. Farcih. Bir Gün Bende Büyük Bir Yayıncı Olacağım İnşallah .
 3. İlk Önce Selamlar , Yayında İken 6 Kişi Var İken Bir Anda "Network Lag Detected" Uyarısını Aldım , Ve Yaklaşık 1 Dakika Sonra Oyun Bitti Diye Sunucudan Atıldım . İnternetimde Her Hangi Bir Sıkıntı Yoktu Hatta Yayındaydım Ve Yayınıda Link Olarak Koyuyorum Daha Doğrusu Klip Aldım . Kanıt Saygılarımla Farcih.
 4. farcih

  İsim Sorunu

  Aile Paylaşımını Kapattığınızdan Emin Olun Ve Oyunu Yeniden Yüklemeyi Deneyin.
 5. farcih

  Ana menü problemi

  Oyunu Yedekleyip Tekrar Yedekten Yüklemeyi Deneyebilirsin Oyunu Yeniden Kuracaktır , Eğer Olmaz İse Oyunu Silip Eğer Kota Sıkıntın Yoksa İndir Ama Varsa Gece 2 den 8 e Kadar Kotadan Harcamadan İndirebilirsin .
 6. Mutlu Oldum İyi Oyunlar.
 7. farcih

  AĞ GECİKMESİ

  Wifi kullanıyorsan kablolu ya geçmeni öneririm fakat internet sağlayıcınla bir konuş bazen aralıklarla kesilmeler yaşanabiliyor bu bilinen bir sorun.
 8. buraya bakmanı öneririm
 9. farcih

  pubg yardım

  Oyunu Tekrar yüklemeyi deneyebilirsin ondan önce istersen bir dosyaları doğrula
 10. texture bug lar çoğunlukla hdd de sıkıntı varsa oluyor ssd alıp yada hard diskten yer ayırıp oraya atmanızı öneririm
 11. farcih

  Önerim Var

  1. Araç içi envanteri. Hem araç içinde takım arkadaşları arasında alış veriş için hemde fazla gelen ve daha sonra kullanıbilecek eşyalar için depo olabilir. Araç türüne göre kapasite belirlenebilir. Bu Bayağı İyi Bir Öneri 3. Hem takım arkadaşlarının hem işaretlenen noktaların, bulunulan konumdan kaç metre uzakta olduğunun gösterilmesi. Bunun Hakkında Biraz Kararsızım Gerek Yok Gibi Ayrıca Diyelim Adamın 200 metre ileride öldü aa ozaman ne olucak silahını 200 metreye ayarla vur kolay olur . 4. Yüksek taşıma kapasitesine sahip tamir kiti ile araç tamiri yapabilmek. Oyuncunun, kiti, araç içerisinde kullanarak aracı tamir edebilir. Bu Yine Fazlalık Birşey Kendi Fikrim Olmaması Yönde 5. Güzel tuzaklar için yapışkan bombalar ve mayınlar. Bu bombalar kurulurken süre olması. Araçlara, bina girişlerine kurularak taktik yapılabilir. Adil olması için hasar düzeyi kask ve armora göre değişiklik gösterebilir ancak %100 vermeyecek şeklide yapılabilir. Loot olarak airdroptan çıkması daha değerli olmalarını sağlar. Mantıklı Fakat airdroptan çıkma olasılığı düşük olmalı yoksa oyunu bitirir yani. @0rionthehunter
 12. farcih

  Önerim Var

  2. 50 vs 50 mode olabilir. Dereceli olmasada mode olarak olursa çok eğlenceli klan savaşları olabilir. Ucaksız olarak, adanın 2 farklı tarafından başlayan oyuncular, loot yaparak meydan savaşı verebilir. Circle sistemi aynen devam eder ve büyük çatışmalar olur. Bu Çok Saçma Bir Battle Royale Oyun İçin
 13. Merhabalar Aslında Oyuna Kendi Başımıza Silahları Deniyebileceğimiz Ve Kullanabileceğimiz Bir Training Area Gibi Bir Seçenek Eklense ?
×