Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_Sly

Miramar, Yeni Çöl Haritası

Recommended Posts

1.jpg.3e806ebf4e1edafe0da8ec6d92231b46.j

Oyuncular,
Kelimelerin ötesinde heyecanlıyız ve nihayetinde yeni çöl haritamızın adını paylaşıp ziyaret edebileceğiniz bazı yerler hakkında biraz bilgi vermek istedik. Yeni bir harita oluşturmaya karar verdiğimizde, Erangel'den çok farklı bir çevre yaratmaya odaklandık. Yemyeşil tarlalar ve ormanların bulunduğu tersine bir direksiyonda gitmek istedik ve şimdi ismini açıklayabildiğimiz Miramar'ın sert ve affedici olmayan çölüne vardık. Miramar'ın eşsiz arazisi ve yoğun kentsel alanları, eski stratejilerin artık çalışamayacağı ve yeni taktikler gerektiren yeni bir Battle Royale deneyimi yaratacak. Yakında kendiniz de deneyimleyebileceğiniz için size çok fazla şey anlatmak istemiyoruz, ancak önemli yerler ve kasabalardan hakkında birkaç kısa açıklama yazdık. Bunları yeni ekran görüntüleriyle birlikte aşağıda bulabilirsiniz.

2.jpg.6731340a5eec9eb3ce8b1ce1e9ab6915.j

Los Leones
Bölgedeki en büyük şehir olan Los Leones, bol miktarda alışveriş imkanı, yeni bir inşaatla dolu bir siluet ve görkemli, altın renginde bir şehir merkezi sunmaktadır. Oyuncular şantiye alanlarını keşfederek yüksek avantajlı noktaları bulmalılar ve kavernöz, terk edilmiş ticari binaları yağmalayarak gerekli teçhizatları toplayabilirler.

El Pozo
El Pozo, büyük endüstriyel ve eğlence bölgeleriyle tanınan bir şehirdir. Oyuncular Luchador Arena'daki tüm oyunculara karşı kendilerini test edebilir, ölüm kasesinde motosiklet becerilerini sınava sokabilir veya terkedilmiş tekstil fabrikalarının kalıntılarında avlanabilirler.

Monte Nuevo
Monte Nuevo kuşatılmış bir kasabanın resmi. Sakinlerini korumak için inşa edilmiş olan köhne duvarları, oyuncuların iyi stoklanmış bileşimi keşfetmelerini sağlamak için geniş bir siper sağlar.

Valle del Mar
Valle del Mar, De Toro köprüsünün ikiye ayırdığı renkli bir okyanus kasabasıdır. Köprünün batısında, şirin bir okul ve doğuya doğru güzel bir kilise bulunmaktadır. Bu şehri elinde tutmanın anahtarı köprü kontrolüdür, çünkü anakarayla ada arasındaki tek doğrudan yol budur.

La Cobreria
Miramar'ın sevkiye ve nakliye başşehri La Cobrería'nın en göze çarpan özelliği muazzam demiryoludur. Burada, oyuncular uzun zamandır ölü olan endüstrinin yarısı gömülü kargosunda avlanacak ve avlayacaklardır. Dikkatli oyuncular demiryolunu tutmaya çalışmadan önce bu kasabayı kaplayan okulları ve kampüsleri yağmalamalıdır.

San Martin
San Martín, Hacienda Del Patrón'un hemen batısında yer almaktadır. Kontrol noktaları ve engeller, zamanında sakin olan küçük kasabayı bir savaş bölgesine dönüştürdü. Şehrin her iki tarafında yüksekten bakılabilen yerler mevcuttur, bu yüzden kasabaya hücum etmeden önce dikkatli oyuncular önce etrafı detaylı olarak taramalıdır.

Pecado
Bir zamanlar bölgedeki en büyük kumarhanenin bulunduğu turistik yer olan Pecado, yüksek değerli yağma ve tehlikeli görüş hatları karışımı ile oyuncuları bu güne kadar heyecanlandırmaya devam ediyor. Agresif oyuncular hemen Arena ve Casino'yu yağmalayacak, ancak meraklı oyuncular aralarında bulunan 4 katlı otelleri kontrol etmeliler.

Chumacera
Chumacera, Miramar'ın bir zamanlar gelişen tekstil endüstrisinin kabuğudur. Uzun süredir terk edilmiş fabrikalar, konut ve ticaret binaları ile kaplı ana bir yola bakmaktadır. Hem binalarda hem de arazide dikeylik, bu kasabayı yağma için heyecan verici bir konuma getiriyor - yüksek risk, yüksek fırsat!

4.jpg.f75adec6430ec9e69920efa87218a989.j

5.jpg.fc3151b5dbc7ad4cd80f836ec4c035d9.j

6.jpg.579ce589c875630626b16334735940c2.j

7.jpg.82a409f762f70413bbbaeb6be4ae7c38.j

Elbette, ziyaret edebileceğiniz tek eğlenceli yerler buralar değil, ama geri kalanı tek başınıza keşfetmek zorunda kalacaksınız. PUBG, 1.0 sürümüne geçmeden önce Miramar, final test sunucu turunda oynanabilir. Oynamaya başladıktan sonra, #ThisIsBattleRoyale hashtagini kullanarak Miramar'dan en sevdiğiniz anları, en iyi oyunları ve güzel manzaraları bizimle Twitter'da ve Facebook'ta paylaşabilirsiniz.

Oyunda görüşmek üzere,
PUBG Geliştirme ve Topluluk Ekibi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×