Jump to content
Mojra97

Problem z fpsami !!! Strasznie przycina grę

Recommended Posts

Witam,

mam spory problem z grą, strasznie mi ją tnie i nie wiem co mam zrobić. Ostatnio zmieniałam podzespoły w komputerze po to aby gry takie jak PUBG chodziły mi płynniej, ale to nic nie dało gra strasznie mi przycina tylko jak zaczynam skakać w grze to na chwilę problem znika ale potem znów powraca i fpsy spadają. Próbowałam grać z lagami ale się nie da. Robiłam reinstala komputera kilku krotnie i nic, grę instalowałam i nadal ten sam problem. Szukałam informacji w internecie ale niestety nic nie znalazłam, czekanie na kolejne aktualizacje też nic nie dało. Może ktoś z was będzie wiedział jak ten problem naprawić. Poniżej napiszę podzespoły komputera. Nie wiem czy to może mieć jakiś z Windowsem 10 ?

1. Procesor Intel Core i7-7700K, 4.2GHz 

2. Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192 Bit

3. Płyta główna MSI Z270 GAMING M3

4. Pamięć 8 RAM 2400MHz

Hej, możesz bardziej powiedzieć jak te "fps'y" ci spadają ? czy masz ogólnie mało fps'ów ?

Jeśli możesz podczas gry alt + tab i zrób kombinacje klawiszy do menadżera zadań > Crtl+Shift+Esc i powiedz jakie masz zużycia Procesora Karty Graficznej i Pamięci Ram .

Na jakich ustawieniach graficznych grasz ?

Ustawienia graficzne:
Jakość: Niestandardowe
Screen Scale: 100
Wygładzanie krawędzi (anti-aliasing): Bardzo niskie
Post-efekty (post-processing): Bardzo niskie
Cienie (shadows): Bardzo niskie
Tekstury (texture): Średnie
Efekty (effects): Bardzo niskie
Listowie (foliage): Bardzo niskie
Zasięg renderowania (view distance): Ultra

Podczas gry :

CPU -45%

Pamięć RAM-80%

Grafika 99%

Podczas lotu samolotem nie ma żadnych spadków FPS po skoku zaczynają się  spadki do 5FPS po lądowaniu jak normalnie idę i nie biegnę nie ma spadków FPS ale jak skręcę klawiszem "A" lub "D" są spadki do 5FPS po skoku FPS się stabilizują na chwilę. Grając ze znajomym gdy ja miałem spadki PFS postać w grze się delikatnie cofała tak jakby wzrastał ping i w zamkniętym pomieszczeniu po rzuceniu granatu dymnego nie było spadków FPS.

Posted (edited)

Zasięg renderowania (view distance): Ultra

Można zmienić na niskie, ponieważ pomiędzy niskimi a ultra kompletnie nie widać różnicy, a zabiera mnóstwo fps.

Polecam oglądnąć :

Edited by Stavros

Zmieniłam ustawienia renderowania na niskie i nic się  nie zmieniło, gra cały czas tnie.

Chyba się udało odpaliłem steam w trybie admina i działa dzięki wszystkim za pomoc.

prawdopodobnie pobierały Ci się aktualizacje w tle miałeś dysk w dużym zużyciu i nie wyrabiał się z grą, co do takich skoków dobrze mieć tą grę na dysku SSD podobnie jak każdą grę w której teren jest tak duży