Jump to content
Sign in to follow this  
By-S

Oyun Donuyor video attım

Recommended Posts

By-S    0
Posted (edited)

ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA Kİ (04.08.2017 TARİHİNDEKİ) GÜNCELLEMEDEN SONRA OYUN DONMAYA BAŞLADI NASIL OLDUĞU VİDEO DA VAR. BİLGİSAYARDA Bİ DONMA YOK. OYUNUN EKRANI YENİLENMİYOR BEN Bİ YERE BASANA KADAR. OYUNU KALDIRIP YENİDEN KURDUM, DOSYALARI DOĞRULADIM, FORMATTA ATTIM AYNI DÜZELMEDİ. 100 FPS DE AKICI OYNAYABİLİYORDUM OYUNU TAAKİ GEÇEN HAFTA Kİ GÜNCELLEMEDEN ÖNCE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. BAŞKA OYUNLARDA HERHANGİ BİR PROBLEM YOK. CS GO DA 300 FPS OYNUYORUM

OYUN NORMAL SERVERDA BU ŞEKİLDE. TEST SERVER YÜKLÜ DEĞİL.

İŞLEMCİ İ3 7100

ANA KART H110M PRO VD

EKRAN KARTI MSİ RX 570

RAM 8GB 2400 MHZ

120 GB SSD, 1 TB HDD

WİNDOWS 10

VİDEO LİNKİ: 

Edited by By-S

Genelde böyle sorunlar internet bağlantısından kaynaklanmaktadır. Routera bağlı veya Wi-Fi bağlantısı mı kullanıyorsunuz? Direk internet modemine bağlanıp deneme şansınız var mı?

By-S    0

EVDE SÜPREONLİNE' IN İNTERNETİNİ KULLANMAKTAYIM. DİREKT OLARAK MODEME KABLO YOLUYLA BAĞLANMAKTAYIM. LÜTFEN YARDIM EDİN :( O KADAR PARA VERDİK OYNAYAMIYORUM

PoLaTBeY    0

Öncelikle Merhaba,

Senin Sorununu İnternetten Biraz Araştırınca Şu Çözümleri Buldum.

1.Adım Olarak CMD'yi Açıyoruz.

598ca52802e9c_Adsz.png.b9596b5ce40779923e50e609a5312a28.png

2. Adım Olarak Açılan Pencereye ipconfig /flushdns yazıyoruz.

598ca5bbe9368_Adsz.1.png.851cf8765f8f323015e445ae2e617fc6.png

Bu Adımları Uyguladıktan Sonra CMD Açık Bırakıyoruz Ve Bu Şekilde Oyuna Giriyoruz.

Bir Yardımım Dokunduysa Ne Mutlu Bana.İyi Günler.

By-S    0

TEŞEKKÜR EDERM BU ADIMI DENEDİM VE SORUN HALA DEVAM ETMEKTE

PoLaTBeY    0

Merhaba,

Birde Oyunu Yedekleyip Oyunu Bilgisayardan Kaldırın.Sonra Oyunu Yedekten Geri Yükleyerek Tekrar Kurun.Birde Böyle Deneyin.Yedeklemeyi Bilmiyorsanız Benimle İletişime Geçin Anlatırım Ben.

By-S    0

OYUNU YEDEKLEDİM TEKRAR KURDUM. SORUN AYNI DEVAM EDİYOR. FORMAT PC YE HALEN SORUN DEVAM ETMEKTE. ÇOK CANIM SIKILDI PUBG OYNAYAMIYORUM. LÜTFEN BİRİ YARDIM ETSİN :(

By-S    0

SORUNA HALEN BI COZUM BULABILMIS DEGILIM. 70 TL VERIP OYUN OYNAYAMAMAK BOYLE BISEEY OLSA GEREK.. BILMEM HIC BU DUYGUYU TADAN VARMI. PC DE INTERNET BAGLANTISINDA EN UFAK BIR SORUN YOK. HATA TAMAMEN OYUN KAYNAKLI. GUNCELLEMEDEN SONRA OYNAYAMADIM.

Edited by By-S

Kerim_    3
2 hours ago, By-S said:

SORUNA HALEN BI COZUM BULABILMIS DEGILIM. 70 TL VERIP OYUN OYNAYAMAMAK BOYLE BISEEY OLSA GEREK.. BILMEM HIC BU DUYGUYU TADAN VARMI. PC DE INTERNET BAGLANTISINDA EN UFAK BIR SORUN YOK. HATA TAMAMEN OYUN KAYNAKLI. GUNCELLEMEDEN SONRA OYNAYAMADIM.

Yapabileceğin en sağlıklı şeyin videoyu ticket yoluyla ilgili kişilere göndermen olur. Baktım, gerçekten mantık bulamadım. Sorun büyük ihtimal senden kaynaklı ama dur bakalım.

Buradan ticket atabilirsin.

Video'dan bakınca Bellek ve CPU değerleriniz yüzde 90'larda. CPU'nuz özellikle bottleneck yaratıyor.

Açık olan bütün diğer programları kapatıp, PUBG'yi yüksek öncelik vermeyi deneyin.

By-S    0

SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ YABANCI USERLARDAN ÖĞRENDİM. 03.08.2017 TARİHİNDEKİ GÜNCELLEMEYLE BİRLİKTE OYUNUN DİRECTX DÜRÜMÜ GÜNCELLENMİŞ. DX12 EKRAN KARTINA SAHİP KULLANICILARIN DX 12 YE GÜNCELLEMELERİ GEREKİYOR. BU GÜNCELLEMEYİ İSE SADECE WİNDOWS VERİYOR. BİLGİSAYARINIZI TAMAMIYLA GÜNCELLEYEREK. BU PROBLEMDEN KURTULUYORSUNUZ. WİNDOWS BUNUN İÇİN YENİ BİR GÜNCELLEME SUNDU. SONUNDA ÇÖZDÜM. OHH BE. ŞU AN HER ŞEY NORMAL

Edited by By-S