Jump to content
lukaszek__pl

Sposob na kamperow

Recommended Posts

Grajac w battleground zbyt czesto zdarzaja sie sytuacje gdy gracz lezy w jednym domku przez wiekszosc czasu  czekajac na nieswiadoma ofiare. De facto jest to jedna z najlepszych a zarazem najbardziej irytujaca taktyk w tej grze. Po dluzszym namysle jakby wyeliminowac ten problem zarazem nie psujac zbytnio frajdy z gry, wpadlem na pomysl zeby w kazdym budynku w ktorym znajduje sie kamper po czasie swiecilo sie swiatlo... Mysle ze ten sposob nie zepsulby balansu w grze a jednynie zwiekszylby dynamike i frajde z gry. 

Ps. Pisalem to w pospiechu i w pracy wiec moga byc jakies bledy :D

• Thanks 1

33 minutes ago, lukaszek__pl said:

Grajac w battleground zbyt czesto zdarzaja sie sytuacje gdy gracz lezy w jednym domku przez wiekszosc czasu  czekajac na nieswiadoma ofiare. De facto jest to jedna z najlepszych a zarazem najbardziej irytujaca taktyk w tej grze. Po dluzszym namysle jakby wyeliminowac ten problem zarazem nie psujac zbytnio frajdy z gry, wpadlem na pomysl zeby w kazdym budynku w ktorym znajduje sie kamper po czasie swiecilo sie swiatlo... Mysle ze ten sposob nie zepsulby balansu w grze a jednynie zwiekszylby dynamike i frajde z gry. 

Ps. Pisalem to w pospiechu i w pracy wiec moga byc jakies bledy :D

Mnie ten pomysł się podoba!!!!!

A tutaj o taki kamper jeden. 
https://clips.twitch.tv/SnappyVainEggplantDancingBanana

mam nadzieje że twórcy nigdy nie będą dodawać takich dodatków, żeby nie było nie lubię kamperów i nie raz wyje****m ręką w biurko po akcji typu otwieram drzwi a w kiblu siedzi menda z dwururką zakończenie raczej jest znane

battle royale ma jedna zasadę - przeżyć(nie ważne w jaki sposób) i tego się powinniśmy trzymać bo prędzej czy później strefa zadba o to że się spotkamy, nie powinno być tak że gra wymusza na tobie żebyś się przemieszczał oprócz wcześniej wspomnianej strefy

taka moja opinia :)

• Like 3

Również popieram @MeDyC każdy ma inne podejście do tej gry i inną taktykę, też bardzo nie lubię kamperów, ale to jest właśnie urok tej gry każdy ma inne podejście do gry i niektórzy szukają schronienia w domkach inni siedzą w krzakach, inni maskują się w trawie wszystkim chodzi o przeżycie do końca i na każdego trzeba zaleźć taktyke bądź podejście :)

Wg. mnie to zły pomysł. Battle-royale sam w sobie nie ma być może wiele wspólnego z rzeczywistością, ale jeśli ktoś uważa "kampienie" za coś złego jako taktykę, a nie jako ludzi w irytujący sposób ją wykonujących, to nie ma zielonego pojęcia o prawdziwych warunkach bojowych. Oczywiście jak w każdej sytuacji i tutaj są dwie strony medalu, jednak @MeDyC sytuacja wspomniana przez Ciebie to nie jest nic złego (owszem wkurza ilekroć w ten sposób zginiesz, ale bądźmy szczerzy, w jakiej sytuacji gdy zginiesz to się  nie wkurzysz? :) ), najlepsze oddziały na świecie bazują na zaskoczeniu i pułapkach, a nie wlatywaniu na pole bitwy "na pałę" :D 

Na takich graczy też jest sposób i mnie rzadko kiedy zdarza się być zaskoczonym przez osobę okupującą budynek, ponieważ większość robi to nieumiejętnie i zamiast rzeczywiście robić z takiej przewagi pożytek to koncertowo to marnują. 

Edited by AgentBartezz

Sama strefa w wystarczajacy sposob wykurza kamperow. Nie widze powodow by cokolwiek na sile zmieniac. To wlasnie model gry pozwalajacy na pelna swobode jesli chodzi o sposob przetrwania starcia sprawia, ze gra jest popularna i kazdy moze w niej znalezc cos dla siebie. W innym przypadku mielibysmy kolejny klon strzelanko arcadowki w stylu ADHD. 

Edited by Lakhla